Luxdomki

Współrzędne GPS:
54.330094, 19.213776


Pinezka do Google Maps. Kliknij by wyznaczyć trasę:

https://maps.app.goo.gl/HqM7N8hG5jcxhHs98?g_st=im


Dojeżdżając do Kątów Rybackich ze Sztutowa skręć w prawo przed Janosikówną w ulicę Brzozową. Prosto do końca ulicy (300m) i skręcić w lewo w ulicę Polną - objeżdżając transformatorownię. Uwaga! - pierwszeństwo mają ci z prawej. W prawo też jest Kobyla Kępa, ale nie traficie tamtędy. Po 200m skręcić w pierwszą w prawo (droga z betonowych płyt). Po 200m jesteś na miejscu.

Poniżej:   najczęściej wybierana droga dojazdu od skrzyżowania za mostem zwodzonym w Rybinie nad Szkarpawą (żółty most) i zaraz po nim niebieski most na Wiśle Królewieckiej. W tym przypadku jedziemy prosto przez oba mosty. Po 400 metrach skręcamy w prawo na Sztutowo (Muzeum Sztutowo).

Droga alternatywna. W tym przypadku skręcamy za żółtym mostem w Rybinie w prawo. Nie przejeżdżamy niebieskiego mostu. Droga jest trochę naruszona przez czas. Ale można skutecznie ominąć korki.

Poniżej objazd drogi 501 pomiędzy Kątami Rybackimi i Sztutowem.Asfalt jest tylko na ulicy Królewieckiej, z której zjeżdżamy lub odwrotnie przy Krzyżu na/z drogi betonowej.
Przejeżdżamy przez malutki mostek na zakręcie.

Poniżej dłuższy objazd drogi 501 pomiędzy Kątami Rybackimi i Sztutowem.

Źródło Google Maps